Международния панаир “Пътят на коприната” в Гуангдонг, Южен Китай 21-24/09/2017

Колеги,
Получихме предложението от наши партньори в Италия, за участие в международния панаир “Пътят на коприната” в Гуангдонг, Южен Китай 21-24/09/2017.

Предложението е за фирми занимаващи се с хранително вкусова промишленост и туризъм. България няма щанд на този панаир, за това предложението идва от организаторите на щанда на Италия. Разбира се нашите фирми ще могат да участват съвместно, но на италианския щанд. Ще има възможност да се поставят отличителни знаци, че продуктите и фирмите са от България.

Участието е осигурено и финансирано от Общината в Гуангдонг. Поемат се всички разходи по престоя, нощувка, транспорт от хотела до изложението, осигурения щанд и др. Не се поемат транспортните разходи от България до Китай и разбира се разходите по превоз на мострените стоки.

За повече информация относно изложението, можете да видите на : http://msr-expo.com/html/en/

За записване и други въпроси: тел: 0894377977, емайл адрес: office@ubclubs.eu

Краен срок: 31 август 2017г.